SMART mydlenka do sprchy dvojposchodová, leštený nerez XJ612
SMART mydlenka do sprchy dvojposchodová, leštený nerez XJ612
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-XJ612 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | SMART |
| Rozmer | 305x380x115 mm |
| Šírka | 305 mm |
| Výška | 380 mm |
| Hĺbka | 115 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Polička: viacposchodová |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 1.8500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8592207014772 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba doplnku | nerez |
Mohlo by vás zaujímať
X-ROUND sklenená polica 1000mm, chróm/číre sklo XR009-19
expedícia do 8 dní57,31 €
Pri platbe vopred iba 53,00 €
X-SQUARE sklenená polica 1000mm, chróm/mliečne sklo XQ009-09
expedícia do 8 dní61,82 €
Pri platbe vopred iba 57,00 €
X-ROUND E sklenená polička s výklopnou hrazdou 300x130mm, chróm (104102202) XR607
expedícia do 8 dní50,53 €
Pri platbe vopred iba 48,00 €

