SMART polica, 252x86x102mm, čierna mat 2419-14
SMART polica, 252x86x102mm, čierna mat 2419-14
| Výrobca: | Výrobca: Gedy |
| Kód: | Kód: UBC-2419-14 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | SMART |
| Rozmer | 252x86x102 mm |
| Šírka | 252 mm |
| Výška | 86 mm |
| Hĺbka | 102 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Drôtené |
| Druh | Polička |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 0.5650 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341091067 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba doplnku | černá |
Mohlo by vás zaujímať
Aqualine TONDI-E elektrické vykurovacie teleso rovné 600x1690 mm, 800W, čierna mat DE496T
expedícia do 8 dní239,78 €
Pri platbe vopred iba 228,00 €
Mexen Rohový/priamy radiátorový ventil, Duplex, DN50, čierny - W908-000-70
expedícia do 10 dní43,00 €


