SMART polica do sprchy, 241x30x111mm, čierna mat 321814
SMART polica do sprchy, 241x30x111mm, čierna mat 321814
| Výrobca: | Výrobca: Gedy |
| Kód: | Kód: UBC-321814 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | SMART |
| Rozmer | 241x30x111 mm |
| Šírka | 241 mm |
| Výška | 30 mm |
| Hĺbka | 111 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Zliatina |
| Tvar | Ostatné tvary |
| Druh | Polička |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 1.2480 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341114025 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba doplnku | černá |
Mohlo by vás zaujímať
Omnires UNI sprchový košík, 30 x 5 x 13 cm, mosadz kartáčovaná UN10331BSB
expedícia do 14 dní62,46 €
SIKO polička na spr. tyč univerzálna cr SIKOBSPT41
expedícia do 4 dní12,26 €
Pri platbe vopred iba 11,00 €

