SMART rohová polica do škár 297x15x210 mm, leštená nerez XJ615
SMART rohová polica do škár 297x15x210 mm, leštená nerez XJ615
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-XJ615 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | SMART |
| Rozmer | 297x15x210 mm |
| Šírka | 297 mm |
| Výška | 15 mm |
| Hĺbka | 210 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Ostatné tvary |
| Druh | Polička: rohová |
| Inštalácia | Do škár obkladov |
| Hmotnosť / ks | 0.5500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8592207033537 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | nerez |
Mohlo by vás zaujímať
ABELINE rohová polica rockstone 200x200mm, concrete AE200-4033
expedícia do 8 dní35,40 €
Pri platbe vopred iba 34,00 €
ABELINE rohová polica rockstone 200x200mm, black attica AE200-0598
expedícia do 8 dní35,40 €
Pri platbe vopred iba 34,00 €
X-SQUARE sklenená polica rohová, štvrťkruhová 200x200mm, chróm / číre sklo XQ009-11
expedícia do 8 dní42,03 €
Pri platbe vopred iba 39,00 €

