SMART rohová polica do sprchy, 170x30x170mm, chróm 3283
SMART rohová polica do sprchy, 170x30x170mm, chróm 3283
| Výrobca: | Výrobca: Gedy |
| Kód: | Kód: UBC-3283 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | SMART |
| Rozmer | 216x30x171 mm |
| Šírka | 216 mm |
| Výška | 30 mm |
| Hĺbka | 171 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Zliatina |
| Tvar | Ostatné tvary |
| Druh | Polička: rohová |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 0.9950 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341192436 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba doplnku | chrom |
Príslušenstvo
51,84 €
Pri platbe vopred iba 49,00 €
expedícia do 8 dní
Podobný tovar
SMART polica do sprchy, 241x30x111mm, chróm 3218
expedícia do 8 dní77,91 €
Pri platbe vopred iba 74,00 €
Mohlo by vás zaujímať
221,88 €


