SMART rohová polica do sprchy, 170x30x170mm, čierna mat 328314
SMART rohová polica do sprchy, 170x30x170mm, čierna mat 328314
| Výrobca: | Výrobca: Gedy |
| Kód: | Kód: UBC-328314 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | SMART |
| Rozmer | 216x30x171 mm |
| Šírka | 216 mm |
| Výška | 30 mm |
| Hĺbka | 171 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Zliatina |
| Tvar | Ostatné tvary |
| Druh | Polička: rohová |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 0.9950 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341114049 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba doplnku | černá |
Mohlo by vás zaujímať
COLORADO Batéria sprchová s ručnou sprchou - rozteč 150 mm čierna - matná CO182.5/7-04CMAT
expedícia do 8 dní269,38 €
Exponovaný sprchový set Mexen Sven s dažďovou sprchou a sprchovou batériou Lynx, chróm - 745940262-00
expedícia do 10 dní100,86 €


