SMART rohová polica do sprchy, 200x80x151mm, biela 2483-02
SMART rohová polica do sprchy, 200x80x151mm, biela 2483-02
| Výrobca: | Výrobca: Gedy |
| Kód: | Kód: UBC-2483-02 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | SMART |
| Rozmer | 200x80x151 mm |
| Šírka | 200 mm |
| Výška | 80 mm |
| Hĺbka | 151 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Drôtené |
| Druh | Polička: rohová |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 0.3000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341303375 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba doplnku | bílá |
Mohlo by vás zaujímať
SMART rohová polica do sprchy, 210x45x210mm, leštený nerez 2479
expedícia do 8 dní70,81 €
Pri platbe vopred iba 67,00 €
SMART rohová polica do sprchy, 210x45x210mm, čierna matná 247914
expedícia do 8 dní74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
IL GIGLIO rohová polica do sprchy, 255x42x255mm, chróm A98313
expedícia do 8 dní124,17 €
Pri platbe vopred iba 118,00 €

