SMART rohová polica do sprchy, 200x80x151mm, chróm 2483
SMART rohová polica do sprchy, 200x80x151mm, chróm 2483
| Výrobca: | Výrobca: Gedy |
| Kód: | Kód: UBC-2483 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | SMART |
| Rozmer | 200x80x151 mm |
| Šírka | 200 mm |
| Výška | 80 mm |
| Hĺbka | 151 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Drôtené |
| Druh | Polička: rohová |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 0.3570 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341149096 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba doplnku | chrom |
Príslušenstvo
52,53 €
Pri platbe vopred iba 49,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
SMART polica do sprchy, 300x45x128mm, gun metal 241781 58185
expedícia do 8 dní81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
SMART polica, 252x86x102mm, čierna mat 2419-14
expedícia do 8 dní47,49 €
Pri platbe vopred iba 45,00 €
SMART polica do sprchy závesná, na batériu, 220x490x240 mm, čierna mat 248914 56785
expedícia do 8 dní81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €

