SMART trojposchodová rohová polica 200x590x150 mm, chróm 2484
SMART trojposchodová rohová polica 200x590x150 mm, chróm 2484
| Výrobca: | Výrobca: Gedy |
| Kód: | Kód: UBC-2484 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- Materiál: mosadz / nerez
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | SMART |
| Rozmer | 200x590x150 mm |
| Šírka | 200 mm |
| Výška | 590 mm |
| Hĺbka | 151 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Drôtené |
| Druh | Polička: rohová, Polička: viacposchodová |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 1.1540 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341179260 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba doplnku | chrom |
Mohlo by vás zaujímať
CHROM LINE polica do sprchy závesná, 240x490x220 mm, chróm 2485
expedícia do 8 dní22,68 €
Pri platbe vopred iba 22,00 €
SMART rohová polica do sprchy, 200x80x151mm, čierna mat 2483-14
expedícia do 8 dní28,29 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
SMART rohová polica do sprchy, 200x80x151mm, chróm 2483
expedícia do 8 dní26,15 €
Pri platbe vopred iba 25,00 €

