SNOW WC kefa na postavenie, biela 7582
SNOW WC kefa na postavenie, biela 7582
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-7582 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | SNOW |
| Rozmer | 91x375x91 mm |
| Priemer zátky | 91 mm |
| Šírka | 91 mm |
| Výška | 375 mm |
| Hĺbka | 91 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Bambus, Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | WC kefa |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Hmotnosť / ks | 0.3290 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913878640 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | bílá |
Príslušenstvo
52,53 €
Pri platbe vopred iba 49,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
Sprchové dvere Mexen Exo s otočnými ramenami 105 cm, priehľadné, zlaté - 819-105-000-50-00
expedícia do 10 dní223,81 €
Sprchové dvere Mexen Lunar s ľavými pántami 105 cm, priehľadné, kartáčované zlato - 834-105-000-55-00-L
expedícia do 10 dní329,82 €
Sprchové dvere Mexen Lunar s pravými pántami 105 cm, priehľadné, chróm - 834-105-000-01-00-P
expedícia do 10 dní318,04 €

