SOLARIS podomietková bidetová batéria so Stop sprškou, guľatá, chróm
SOLARIS podomietková bidetová batéria so Stop sprškou, guľatá, chróm
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-WD040 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SOLARIS |
| Výška | 60 mm |
| Hloubka | 117 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 25 mm |
| Délka hadice | 1200 mm |
| Hmotnost / ks | 3.3630 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913118791 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | chrom |
Mohlo by vás zaujímať
ULTRAMIX stojanková bidetová batéria bez výpuste, čierna mat/chróm UT003BC
expedícia do 8 dní184,43 €
Pri platbe vopred iba 170,00 €
ULTRATAP stojanková bidetová batéria bez výpuste, chróm UT003T
expedícia do 8 dní151,08 €
Pri platbe vopred iba 140,00 €
ULTRASAN stojanková bidetová batéria bez výpuste, zlato mat UT003VG
expedícia do 8 dní249,71 €
Pri platbe vopred iba 231,00 €

