SOPHINA vykurovacie teleso 600x1215mm, strieborná IR701

- Doprava zadarmo nad 400€
SOPHINA vykurovacie teleso 600x1215mm, strieborná IR701
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-IR701 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | SOPHINA |
| Rozmer | 600x1215 mm |
| Šírka | 600 mm |
| Výška | 1215 mm |
| Objem | 6.90 l |
| Farba | Strieborná |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Dizajnové, Tvar E |
| Inštalácia | Otočné o 180 ° |
| Odporúčaná el. vykurovacia tyč | 600 W |
| Možnosť vykurovania | Elektrické vykurovanie, Ústredné vykurovanie, Kombinované vykurovanie |
| Rozstup pripojenia 50 mm | Nesymetrické (na bok) |
| Rozstup pripojenia | 50 mm |
| Výkon (W) | 623 W |
| Teplotný spád | 75/65/20 °C |
| Hmotnosť | 25.8000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913890512 |
| Taric | 85162999 |
| Záruka | 2 roky |
.
Doporučujeme přikoupit
KTX vykurovacia tyč s termostatom, 600 W, chróm KTX-C-600
expedícia do 8 dní120,61 €
Pri platbe vopred iba 114,00 €
Magnetický háčik na vykurovacie teleso (104106182) XJ228
expedícia do 8 dní26,86 €
Pri platbe vopred iba 25,00 €
Mohlo by vás zaujímať
623,19 €
Pri platbe vopred iba 590,00 €
418,20 €
Pri platbe vopred iba 396,00 €

