SOPHINA vykurovacie teleso 600x1647mm, čierna mat IR704
SOPHINA vykurovacie teleso 600x1647mm, čierna mat IR704
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-IR704 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | SOPHINA |
| Rozmer | 600x1647 mm |
| Šírka | 600 mm |
| Výška | 1647 mm |
| Objem | 9.20 l |
| Farba | Čierna mat |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Dizajnové, Tvar E |
| Inštalácia | Otočné o 180° |
| Odporúčaná el. vykurovacia tyč | 800 W |
| Možnosť vykurovania | Elektrické vykurovanie, Ústredné vykurovanie, Kombinované vykurovanie |
| Rozteč pripojenia 50 mm | Nesymetrické (na bok) |
| Rozteč pripojenia | 50 mm |
| Výkon | 833 W |
| Teplotný spád | 75/65/20 °C |
| Hmotnosť / ks | 35.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913890543 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba radiátora | černá |
| Prípojovací rozstup 50mm | ano |
Doporučujeme přikoupit
KTX vykurovacia tyč s termostatom, 800 W, čierna mat KTX-B-800
expedícia do 8 dní141,97 €
Pri platbe vopred iba 135,00 €
Magnetický háčik na vykurovacie teleso (104106182) XJ228
na objednávku26,86 €
Pri platbe vopred iba 25,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Comad SET-NOA B WHITE 60CM S UN WIKI SW Nábytková zostava 60 cm s doskou a umývadlom Wiki
expedícia do 10 dní222,41 €
Kúpeľňová skrinka s umývadlom SAT Fusion 57,5x43x45 cm dub medový mat SATFUSION60DMBKMBA
expedícia do 4 dní725,45 €


