SORT zrkadlo s LED osvetlením 60x80cm, senzor, 2700-6500K, čierna mat ST080S
SORT zrkadlo s LED osvetlením 60x80cm, senzor, 2700-6500K, čierna mat ST080S
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-ST080S |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SORT LED |
| Rozměr | 60x80 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 800 mm |
| Barva rámu | Černá |
| Materiál | Hliník |
| Typ zrcadla | Zrcadla s osvětlením, Zrcadla v rámu |
| Tvar | Obdélník |
| Ovládání světla | Bezdotykový senzor, Změna chromatičnosti |
| Stupeň krytí | IP44 |
| Příkon | 30.00 W |
| Barva LED | Denní bílá (4 000 - 5 000 K), Teplá bílá (2 800 - 3 000 K), Studená bílá (5 700 - 6 500 K) |
| Svítivost | 2541 lm |
| Životnost (LED) | 30000 hod. |
| Výbava | Ochrana proti korozi |
| Hmotnost / ks | 9.3000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913945724 |
| Taric | 70099100 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba | černá |
| Odtieň drezu | černá |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
431,91 €
Pri platbe vopred iba 410,00 €
LUCIE galerka s LED osvetlením, 55x70x17cm, biela LU055-0030
expedícia do 8 dní418,41 €
Pri platbe vopred iba 397,00 €
RIWA galerka s LED osvetlením, 50x70x17cm, borovica rustik RIW050-0016
expedícia do 8 dní310,96 €
Pri platbe vopred iba 295,00 €


