SOTT AQUA keramické umývadlo 50x38cm, biela 10SQ51050
SOTT AQUA keramické umývadlo 50x38cm, biela 10SQ51050
| Výrobca: | Výrobca: Isvea |
| Kód: | Kód: UBC-10SQ51050 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | ISVEA |
|---|---|
| Séria | SOTT AQUA |
| Rozmer | 50x38 cm |
| Šírka | 500 mm |
| Hĺbka | 380 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Na postavenie, Zápustné |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Počet otvorov pre batériu | Bez otvoru |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Hmotnosť / ks | 10.7800 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8697687447598 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
24,72 €
Pri platbe vopred iba 23,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, keramická zátka, hr.20-70mm, biela 38TP0161I
expedícia do 8 dní24,72 €
Pri platbe vopred iba 23,00 €
KING umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, ABS/chróm 0595PR25K7
expedícia do 8 dní29,18 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Aqualine "Umývadlový sifón 5/4"", odpad 32mm hranatý, chróm" CV1004
expedícia do 8 dní32,98 €
Pri platbe vopred iba 31,00 €
Podobný tovar
JUMPER keramické umývadlo, 50x13x40 cm, na dosku, bez prepadu WH071
expedícia do 8 dní280,71 €
Pri platbe vopred iba 266,00 €
SAND umývadlo na dosku 50x38 cm, biela 903711
expedícia do 8 dní316,29 €
Pri platbe vopred iba 300,00 €


