SOUL držiak uterákov 500 mm, chróm 161782
SOUL držiak uterákov 500 mm, chróm 161782
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-161782 |
Vlastnosti
| Značka | SONIA |
|---|---|
| Séria | SOUL |
| Rozmer | 492x55x67 mm |
| Dĺžka | 492 mm |
| Šírka | 492 mm |
| Výška | 55 mm |
| Hĺbka | 67 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držiak uterákov: jednoramenný |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 0.9600 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8423561161782 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba doplnku | chrom |
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Velar L Duo posuvný sprchovací kút 80 x 80 cm, priehľadný, ružové zlato - 871-080-080-02-03-60
expedícia do 10 dní574,73 €
MEXEN RIO sprchovací kút štvorec 80x80x190 cm 5mm chróm-pásy 860-080-080-01-20
expedícia do 10 dní173,42 €
Mexen Rio štvorcový sprchovací kút 80 x 80 cm, pruhy, čierna - 860-080-080-70-20
expedícia do 10 dní199,73 €

