SPIRAL keramické umývadlo 54x45cm, biela
SPIRAL keramické umývadlo 54x45cm, biela
| Výrobca: | Výrobca: Bruckner |
| Kód: | Kód: UBC-201.086.0 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Rozměr | 54x45 cm |
| Šířka | 540 mm |
| Hloubka | 450 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Půlkruh |
| EAN | 8590913119613 |
| Taric | 69109000 |
| 3D model | ANO |
| Hmotnost / ks | 13.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
.
| S otvorom na batériu | ano |
| Farba keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, veľká zátka, chróm 151.307.1
expedícia do 8 dní18,23 €
Pri platbe vopred iba 17,00 €
Umývadlový sifón 1"1/4, DN32mm okrúhly, chróm 151.209.1
expedícia do 8 dní31,87 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
Mohlo by vás zaujímať
NEASA keramické umývadlo 46x42cm, biela 201.117.4
expedícia do 8 dní106,60 €
Pri platbe vopred iba 99,00 €
NEASA keramické umývadlo 52x42cm, biela 201.116.4
expedícia do 8 dní116,30 €
Pri platbe vopred iba 108,00 €


