Sprchová súprava, posuvný držiak 700mm, čierna mat SC515
Sprchová súprava, posuvný držiak 700mm, čierna mat SC515
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-SC515 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Výška | 700 mm |
| Farba | Čierna mat |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Funkcia sprchy | Dážď, Masáž |
| Rozmer prierezu tyče | Priemer 23 mm |
| Výbava | Viac funkcií, Set: + držiak + hadica, AntiCalc |
| Hmotnosť / ks | 1.4120 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913884733 |
| Taric | 39229000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | černá |
Mohlo by vás zaujímať
Sprchová súprava, posuvný držiak 708mm, chróm SC715
expedícia do 8 dní55,50 €
Pri platbe vopred iba 53,00 €
Sprchová súprava hranatá, posuvný držiak 680mm, chróm SC815
expedícia do 8 dní62,62 €
Pri platbe vopred iba 59,00 €
66,17 €
Pri platbe vopred iba 63,00 €


