Sprchová súprava, posuvný držiak 708mm, chróm SC715
Sprchová súprava, posuvný držiak 708mm, chróm SC715
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-SC715 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Výška | 708 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | ABS/nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Funkce sprchy | Déšť, Masáž, Déšť/Masáž |
| Rozměr průřezu tyče | Průměr 22 mm |
| Ostatní | Více funkcí, Sprcha + držák + hadice 150 cm, AntiCalc |
| Hmotnost / ks | 1.4120 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913997174 |
| Taric | 84248970 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | chrom |
Mohlo by vás zaujímať
1 390,00 €
POWERFLEX kovová sprchová hadica, 150cm, zlato FLEX150G 58167
expedícia do 8 dní13,53 €
Pri platbe vopred iba 13,00 €
Sprchová súprava, 4 režimy sprchovania, silikón trysky, pevný držiak, hadica, chróm 1204-61
expedícia do 8 dní29,18 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €


