Sprchové ramienko hranaté, 400mm, zlato BR317
Sprchové ramienko hranaté, 400mm, zlato BR317
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-BR317 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Dĺžka | 400 mm |
| Šírka | 60 mm |
| Výška | 60 mm |
| Hĺbka | 400 mm |
| Farba | Zlato |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Hranaté |
| Inštalácia | Nástenná |
| Hmotnosť / ks | 0.8800 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913887338 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | zlatá |
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Milo 1miskový granitový drez s kuchynskou batériou Telma, čierna/strieborná - 6505-73-670200-70
expedícia do 10 dní132,45 €
Mexen Milo 1miskový granitový drez s kuchynskou batériou Flora, sivá - 6505-71-670401-07-B
expedícia do 10 dní195,15 €
Mexen Diego 1miskový granitový drez s kuchynskou batériou Flora, čierna - 6512-77-670401-07-B
expedícia do 10 dní207,41 €

