Sprchové sedátko 32x32, 5cm, sklopné, bambus AE236
Sprchové sedátko 32x32, 5cm, sklopné, bambus AE236
A0020200 = AE236 Zobraziť viac
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-AE236 |
A0020200 = AE236
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozmer | 320x106x325 mm |
| Šírka | 320 mm |
| Výška | 106 mm |
| Hĺbka | 325 mm |
| Farba | Hnedá |
| Dekor | Drevo |
| Materiál | Bambus, Hliník |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Nosnosť | 160.0000 kg |
| Hmotnosť / ks | 2.5600 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913841576 |
| Taric | 94017900 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | hnědá |
Príslušenstvo
Podobný tovar
Sprchové sedátko 32x33cm, sklopné, biela AE357
expedícia do 8 dníMohlo by vás zaujímať


