Sprchový stĺp na napojenie na batériu, pevná a ručná sprcha, okrúhly, chróm 1202-13
Sprchový stĺp na napojenie na batériu, pevná a ručná sprcha, okrúhly, chróm 1202-13
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-1202-13 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Výška | 1100 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | K batérii |
| Sprchové stĺpy | Bez batérie |
| Funkcia sprchy | Dážď |
| Rozmer prierezu tyče | Priemer 21 mm |
| Výbava | AntiCalc |
| Hmotnosť / ks | 2.7200 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913807794 |
| Taric | 84818019 |
| Záruka | 2 roky |
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
Oceľové vykurovacie teleso Mexen Flat CVF11 300x700, spod. príp., 318 W, biela W611F-030-070-00
expedícia do 10 dní113,16 €
Oceľový radiátor Mexen Flat CVF11 300x1100, spod. príp., 500 W, čierne W611F-030-110-70
na objednávku186,15 €
Mexen Flat CVF11 radiátor 300x2000, spod. príp., 909 W, biely W611F-030-200-00
expedícia do 10 dní202,49 €


