Sprchový stĺp s termostatickou batériou, chróm KI139 56353
Sprchový stĺp s termostatickou batériou, chróm KI139 56353
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KI139 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Výška | 1295 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Termostat |
| Sprchové sloupy | S baterií |
| Funkce sprchy | Déšť |
| Rozměr průřezu tyče | Průměr 18 mm |
| Hmotnost / ks | 7.7100 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913981517 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | chrom |
Podobný tovar
889,11 €
Pri platbe vopred iba 843,00 €
Mohlo by vás zaujímať
SOLARIS sprchový stĺp s termostatickou batériou, čierna mat WD139B
expedícia do 8 dní426,59 €
Pri platbe vopred iba 405,00 €
SOLARIS sprchový stĺp s termostatickou batériou, čierna/meď mat WD139PG
expedícia do 8 dní436,58 €
Pri platbe vopred iba 403,00 €
DARK sprchový stĺp s termostatickou batériou, chróm KJ139
expedícia do 8 dní351,87 €
Pri platbe vopred iba 334,00 €

