Sprchový stĺp s termostatickou batériou, čierna mat KU139B
Sprchový stĺp s termostatickou batériou, čierna mat KU139B
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KU139B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 294 mm |
| Výška | 1162 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Termostat |
| Sprchové sloupy | S baterií |
| Funkce sprchy | Déšť |
| Rozměr průřezu tyče | Průměr 23 mm |
| Ostatní | Nastavitelná výška sloupu, AntiCalc |
| Hmotnost / ks | 6.2050 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913947315 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
.
| Farba batérie | černá |
Doporučujeme přikoupit
Obmedzovač prietoku vody do hlavovej sprchy, 12L/min MS700
expedícia do 8 dní1,50 €
Pri platbe vopred iba 1,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ICONIC sprchový stĺp s pákovou batériou, zlato mat UBC-AF139GB
expedícia do 8 dní391,00 €
Pri platbe vopred iba 371,00 €
SOLARIS sprchový stĺp s termostatickou batériou, čierna / zlato WD139G
expedícia do 8 dní437,97 €
Pri platbe vopred iba 405,00 €
ICONIC sprchový stĺp s pákovou batériou, chróm UBC-AF139
expedícia do 8 dní319,85 €
Pri platbe vopred iba 303,00 €

