Sprchový záves 180x180cm, polyester, mramor
Sprchový záves 180x180cm, polyester, mramor
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-ZV041 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- Nepropustný
- Lze prát v pračce do 40 °C, bez aviváže
- Žehlení na nízkou teplotu
- Zesílené otvory pro závěsné kroužky, kroužky jsou součástí balení
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozměr | 180x180 cm |
| Délka | 1800 mm |
| Šířka | 1800 mm |
| Barva | Bílá se vzorem |
| Materiál | Textilní |
| Druh | Sprchový závěs |
| Balení obsahuje | Závěsné kroužky |
| Hmotnost / ks | 0.3710 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913132155 |
| Taric | 63031200 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba doplnku | mramor |
Doporučujeme přikoupit
Teleskopická rozperná tyč 63-105cm, biela 4051
expedícia do 8 dní14,83 €
Pri platbe vopred iba 14,00 €
Teleskopická rozperná tyč 118-215cm, biela 4061
expedícia do 8 dní18,65 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
Podobný tovar
Mohlo by vás zaujímať
DAKARIS dlažba Golden 20x120 (1,68 m2) DAK002
expedícia do 8 dní39,61 €
Pri platbe vopred iba 37,00 €

