SPY nástenná sprchová batéria, chróm PY11
SPY nástenná sprchová batéria, chróm PY11
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-PY11 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | SPY |
| Šírka | 195 mm |
| Hĺbka | 130 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Nástenná 150 mm |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Hmotnosť / ks | 2.9430 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913843655 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Farba batérie | chrom |
Príslušenstvo
Doporučujeme přikoupit
AMY sprchová súprava, posuvný držiak, 890mm, chróm 1202-20
expedícia do 8 dníSOFTFLEX hladká sprchová plastová hadica, 150cm, metalická strieborná/chróm 1208-11
expedícia do 8 dníPodobný tovar
FACTOR nástenná sprchová batéria, chróm FC411
expedícia do 8 dníMohlo by vás zaujímať

