SPY podomietková bidetová batéria so Stop sprškou, chróm PY13
SPY podomietková bidetová batéria so Stop sprškou, chróm PY13
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-PY13 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SPY |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 40 mm |
| Výška | 80 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Délka hadice | 1200 mm |
| Hmotnost / ks | 2.6570 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913981586 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | chrom |
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Kioto-F Sprchová zástena s rámom 85 x 70 cm, 8 mm priehľadná, biela - 800-085-202-04-20-070
expedícia do 10 dní441,72 €
Mexen Kioto Sprchová zástena 85 x 80 cm, priehľadná, biela - 800-085-202-20-00-080
expedícia do 10 dní359,27 €
Mexen Kioto-F Sprchová zástena s rámom 85 x 80 cm, 8 mm priehľadná, strieborná - 800-085-202-04-95-080
expedícia do 10 dní480,02 €

