SPY podomietková bidetová batéria so Stop sprškou, čierna mat PY13/15
SPY podomietková bidetová batéria so Stop sprškou, čierna mat PY13/15
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-PY13/15 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SPY |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 40 mm |
| Výška | 80 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Délka hadice | 1200 mm |
| Hmotnost / ks | 2.6570 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913981609 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | černá |
Mohlo by vás zaujímať
Jednodrezový žulový drez Mexen Ben s odkvapkávačom, ľavý, 600 x 500 mm, béžový, čierny sifón - 6522605000-69-B
expedícia do 10 dní147,24 €
Mexen Enzo 1miskový granitový drez s odkvapkávačom a kuchynskou batériou Rita, škvrnitá čierna - 6506-76-670300-50
expedícia do 10 dní204,12 €
Jednodrezový žulový drez Mexen Ben s odkvapkávačom, pravý, 600 x 500 mm, biely, čierny sifón - 6523605000-20-B
expedícia do 10 dní147,24 €

