SPY podomietková sprchová batéria, 1 výstup, zlato mat PY41/19
SPY podomietková sprchová batéria, 1 výstup, zlato mat PY41/19
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-PY41/19 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SPY |
| Šířka | 100 mm |
| Výška | 155 mm |
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Výbava | Jednocestné |
| Hmotnost / ks | 1.2960 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913935435 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
.
| Farba batérie | zlatá |
Doporučujeme přikoupit
Sprchová tyč, posuvný držiak, 680mm, ABS / zlato mat 1206-07GB
expedícia do 8 dní69,73 €
Pri platbe vopred iba 66,00 €
SOFTFLEX hladká sprchová plastová hadica, 150cm, zlato mat 1208-19
expedícia do 8 dní17,08 €
Pri platbe vopred iba 16,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Adaptér pre priame napojenie kábla do steny okrúhly, čierna ER130
expedícia do 8 dní30,25 €
Pri platbe vopred iba 29,00 €

