SPY podomietková umývadlová batéria, zlato PY08/17
SPY podomietková umývadlová batéria, zlato PY08/17
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-PY08/17 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | SPY |
| Šírka | 220 mm |
| Výška | 100 mm |
| Hĺbka | 190 mm |
| Farba | Zlato |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Podomietková |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Hmotnosť / ks | 3.0630 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913886041 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Farba batérie | zlatá |
| Tvar batérie | Hranatý |
Doporučujeme přikoupit
Umývadlový sifón 1´1/4, odpad 32 mm, okrúhly, zlato SI517
expedícia do 8 dní126,67 €
Pri platbe vopred iba 120,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ULTRATAP podomietková dvojprvková umývadlová batéria, hubica 20cm, čierna mat UT018TB
expedícia do 8 dní277,50 €
Pri platbe vopred iba 256,00 €
BEBÉ podomietková umývadlová batéria, chróm BB018
expedícia do 8 dní337,64 €
Pri platbe vopred iba 320,00 €
ULTRATAP podomietková dvojprvková umývadlová batéria, čierna mat/zlato mat UT118TBG
expedícia do 8 dní335,16 €
Pri platbe vopred iba 310,00 €

