SPY stojanková umývadlová batéria bez výpuste, chróm PY02
SPY stojanková umývadlová batéria bez výpuste, chróm PY02
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-PY02 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | SPY |
| Výška | 167 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Výbava | Klasická |
| Hmotnosť / ks | 1.7360 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913843600 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Farba batérie | chrom |
Príslušenstvo
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
24,55 €
Pri platbe vopred iba 23,00 €
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
Podobný tovar
KAI stojanková umývadlová batéria bez výpuste, chróm KA02
expedícia do 8 dní77,91 €
Pri platbe vopred iba 74,00 €


