SPY stojanková umývadlová batéria bez výpuste, zlato PY02/17
SPY stojanková umývadlová batéria bez výpuste, zlato PY02/17
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-PY02/17 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | SPY |
| Výška | 167 mm |
| Farba | Zlato |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Výbava | Klasická |
| Hmotnosť / ks | 1.7360 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913886010 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Farba batérie | zlatá |
| Tvar batérie | Hranatý |
Doporučujeme přikoupit
Rohový ventil s rozetou, okrúhly, 1/2"x3/8", zlato SL017
expedícia do 8 dní70,81 €
Pri platbe vopred iba 67,00 €
Umývadlový sifón 1´1/4, odpad 32 mm, okrúhly, zlato SI517
expedícia do 8 dní126,67 €
Pri platbe vopred iba 120,00 €
117,05 €
Pri platbe vopred iba 111,00 €
Mohlo by vás zaujímať
416,43 €
Pri platbe vopred iba 385,00 €
203,50 €
Pri platbe vopred iba 193,00 €
SOLARIS stojanková umývadlová batéria bez výpuste, čierna mat WD002B
expedícia do 8 dní120,61 €
Pri platbe vopred iba 114,00 €


