SPY vaňová batéria s pripojením do podlahy, čierna mat PY21/15
SPY vaňová batéria s pripojením do podlahy, čierna mat PY21/15
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-PY21/15 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | SPY |
| Výška | 920 mm |
| Farba | Čierna mat |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Do podlahy |
| Druh ovládania | Páka |
| Druh prepínača na sprchu | Tlakový s aretáciou |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Hmotnosť / ks | 11.5100 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913882142 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Farba batérie | černá |
| Tvar batérie | Kulatý |
Mohlo by vás zaujímať
GINKO vaňová batéria s pripojením do podlahy, čierna mat 1101-21B
expedícia do 8 dní757,47 €
Pri platbe vopred iba 719,00 €
BEBÉ vaňová batéria na pripojenie do podlahy, chróm BB021
expedícia do 8 dní974,49 €
Pri platbe vopred iba 924,00 €
1 706,01 €
Pri platbe vopred iba 1 576,00 €

