STEN LED podsvietené zrkadlo 80x55cm NA280
STEN LED podsvietené zrkadlo 80x55cm NA280
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-NA280 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 80x55x3 cm |
| Šírka | 800 mm |
| Výška | 550 mm |
| Hĺbka | 30 mm |
| Materiál | Plast |
| Typ zrkadla | Podsvietené zrkadlá |
| Tvar | Iný |
| Stupeň krytia | IP44 |
| Príkon | 20.00 W |
| Farba LED | Denná biela (4 000 - 5 000 K) |
| Svietivosť | 2200 lm |
| Životnosť (LED) | 50000 hodin |
| Výbava | Osvetlenie, Otočné o 90° |
| Hmotnosť / ks | 4.8000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913915710 |
| Taric | 70099100 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | nepřiřazena |
| Odtieň drezu | nepřiřazena |
Podobný tovar
MINOX oválne LED podsvietené zrkadlo 50x100cm MX250
expedícia do 8 dní202,45 €
Pri platbe vopred iba 192,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Kioto Walk-in sprchová stena 100x200, čierny vzor, šedá kefa. 800-100-101-66-77
expedícia do 10 dní222,51 €
SANSWISS DIVERA Pevná stena, montážny set a vodorovná vzpera aluchróm číre D22WI1H1005007
na objednávku409,05 €
Pri platbe vopred iba 379,00 €
Mexen Kioto Walk-in sprchová stena 100x200, biely vzor, šedá kefa. 800-100-101-66-97
expedícia do 10 dní219,20 €


