STEN zrkadlo s LED podsvietením 60x60cm NA260
STEN zrkadlo s LED podsvietením 60x60cm NA260
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-NA260 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 60x59,7x2,7 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 597 mm |
| Typ zrcadla | Zrcadla podsvícená |
| Tvar | Jiný |
| Ovládání světla | Není součástí |
| Stupeň krytí | IP44 |
| Příkon | 17.00 W |
| Barva LED | Denní bílá (4 000 - 5 000 K) |
| Svítivost | 1500 lm |
| Životnost (LED) | 30000 hod. |
| Výbava | Otočné zavěšení |
| Hmotnost / ks | 3.7000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913972850 |
| Taric | 70099100 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba | nepřiřazena |
| Odtieň drezu | nepřiřazena |
Mohlo by vás zaujímať
NOTION okrúhle zrkadlo v ráme ø 60cm, zlato mat
expedícia do 8 dní134,84 €
Pri platbe vopred iba 128,00 €
NYX okrúhle zrkadlo s LED osvetlením ? 60cm NY600
na objednávku141,97 €
Pri platbe vopred iba 135,00 €
ORBITER okrúhle zrkadlo s koženým pásikom priemer 60cm, zlato mat ORT060G
expedícia do 8 dní230,91 €
Pri platbe vopred iba 219,00 €


