STEN zrkadlo s LED podsvietením 67x92cm NA372
STEN zrkadlo s LED podsvietením 67x92cm NA372
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-NA372 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 67x92x2,7 cm |
| Šířka | 670 mm |
| Výška | 920 mm |
| Typ zrcadla | Zrcadla podsvícená |
| Tvar | Jiný |
| Ovládání světla | Není součástí |
| Stupeň krytí | IP44 |
| Příkon | 25.00 W |
| Barva LED | Denní bílá (4 000 - 5 000 K) |
| Svítivost | 2300 lm |
| Životnost (LED) | 30000 hod. |
| Výbava | Otočné zavěšení |
| Hmotnost / ks | 6.4000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913972843 |
| Taric | 70099100 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba | nepřiřazena |
| Odtieň drezu | nepřiřazena |
Mohlo by vás zaujímať
NYX okrúhle zrkadlo s LED osvetlením ? 70cm NY700
na objednávku166,86 €
Pri platbe vopred iba 158,00 €
NOTION okrúhle zrkadlo v ráme ø 70cm, zlato mat
expedícia do 8 dní141,97 €
Pri platbe vopred iba 135,00 €
ELENA zrkadlo s LED podsvietením 20W, 68x96cm, čierna mat 30574CI
expedícia do 8 dní198,88 €
Pri platbe vopred iba 189,00 €


