Stojanková drezová batéria s výsuvnou sprškou, chróm 1107-74
Stojanková drezová batéria s výsuvnou sprškou, chróm 1107-74
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-1107-74 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Výška | 202 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 40 mm |
| Výbava | Výsuvná hubica/spŕška, Otočné ramienko |
| Prietok (3 bar) | 8.260 l/min |
| Hmotnosť / ks | 3.4180 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913926884 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 4 roky |
| Farba batérie | chrom |
Príslušenstvo
56,57 €
Pri platbe vopred iba 54,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
ARCO rohový ventil A-80 1/2"x3/8" s filtrom, anticalc, chróm 02402MAC
expedícia do 8 dní9,96 €
Pri platbe vopred iba 9,00 €
Aqualine "Rohový guľový ventil 1/2""x3/8"", bez matky, chróm, pár" 5306
expedícia do 8 dní7,05 €
Pri platbe vopred iba 7,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Sprchovací kút Mexen Mist T s výklopným mechanizmom 115 x 120 cm, priehľadný, kartáčované zlato - 8A4T-115-120-55-00
expedícia do 10 dní450,58 €
Posuvný sprchovací kút Mexen Exo 115 x 120 cm, priehľadný, chróm - 8151-115-120-01-00
expedícia do 10 dní379,90 €
Sprchovací kút Mexen Mist-H T s pravými pántami 115 x 120 cm, priehľadný, kartáčované zlato - 8A5T-115-120-55-00-P
expedícia do 10 dní485,91 €


