Stolička, nastaviteľná výška, biela A00601101
Stolička, nastaviteľná výška, biela A00601101
| Výrobca: | Výrobca: Ridder |
| Kód: | Kód: UBC-A00601101 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- Nastaviteľná výška: 340 až 520 mm
- Stolička je vhodná do sprchového kúta.
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Rozmer | 490x520x295 mm |
| Šírka | 490 mm |
| Výška | 520 mm |
| Hĺbka | 295 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Hliník, Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Nosnosť | 150.0000 kg |
| Hmotnosť / ks | 2.4306 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 4006956951195 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | bílá |
Príslušenstvo
7,65 €
Pri platbe vopred iba 7,00 €
expedícia do 8 dní
Podobný tovar
Stolička otočná, nastaviteľná výška, biela/modrá A0050401
expedícia do 8 dní106,38 €
Pri platbe vopred iba 101,00 €
Stolička s operadlom, nastaviteľná výška, biela A00602101
expedícia do 8 dní99,26 €
Pri platbe vopred iba 94,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Ravak Vaňa NEW DAY 150x150 snowwhite C661000000
na objednávku484,12 €
Pri platbe vopred iba 445,00 €
DUNAJ II rohová vaňa 150x150x48 cm bez nožičiek, biela G1350
expedícia do 8 dní266,45 €
Pri platbe vopred iba 253,00 €


