STONE dávkovač mydla na postavenie, béžová 22010511
STONE dávkovač mydla na postavenie, béžová 22010511
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-22010511 |
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Séria | STONE |
| Rozmer | 75x165 mm |
| Priemer zátky | 75 mm |
| Šírka | 75 mm |
| Výška | 165 mm |
| Hĺbka | 75 mm |
| Farba | Béžová |
| Materiál | Nerez, Polyresin |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Dávkovač |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Objem dávkovača | 300 ml |
| Hmotnosť / ks | 0.4272 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 4006956220147 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | béžová |
Podobný tovar
19,74 €
Pri platbe vopred iba 19,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mereo Batéria kombi ramienko, prepínač, vr. spŕch. setu, pre nízkotl. ohrievače M-CBS602007M
expedícia do 8 dní61,00 €
Pri platbe vopred iba 54,00 €
RAV MORAVA Batéria sprchová - stará mosadz MK580.0SM
na objednávku130,28 €
Pri platbe vopred iba 117,00 €

