ŠTÚDIO Taco Relieve Flor N°1 Volcanico 3x3 (ADP03) ADST4058
ŠTÚDIO Taco Relieve Flor N°1 Volcanico 3x3 (ADP03) ADST4058
| Výrobca: | Výrobca: Adex |
| Kód: | Kód: UBC-ADST4058 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | ADEX |
|---|---|
| Série | STUDIO |
| Rozměr | 3x3 cm |
| Materiál | Keramika |
| Povrch | Lesk |
| Použití | Obklad |
| Hmotnost / ks | 0.0200 kg |
| Balení | 1 ks |
| Taric | 69072300 |
| Záruka | 2 roky |
| Odtieň drezu | šedá |
| Povrch | lesk |
| Rozmer | 3 x 3 cm |
| Typ produktu | obklad |
Mohlo by vás zaujímať
Sprchové dvere Mexen Lunar s pravými pántami 140 cm, priehľadné, kartáčovaná meď - 834S-140-050-65-00-P
expedícia do 10 dní497,69 €
Sprchové dvere Mexen Lunar-B s pravými pántami 140 cm, priehľadné, zlaté - 832S-140-050-50-00-P
expedícia do 10 dní388,71 €
Sprchové dvere Mexen Lunar-B L s ľavými pántami 140 cm, priehľadné, kartáčovaný nikel - 832SL-140-050-97-00-L
expedícia do 10 dní400,49 €

