SUMMER kozmetické zrkadlo na postavenie, chróm 03009000
SUMMER kozmetické zrkadlo na postavenie, chróm 03009000
| Výrobca: | Výrobca: Ridder |
| Kód: | Kód: UBC-03009000 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Rozmer | 185x205x80 mm |
| Priemer zátky | 160 mm |
| Šírka | 185 mm |
| Výška | 205 mm |
| Hĺbka | 80 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Hmotnosť / ks | 0.3900 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 4006956170169 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | chrom |
Mohlo by vás zaujímať
213,45 €
Súprava podomietkového WC Mexen, rám Felix Slim s WC misou Rico, matná čierna - 6103372XX85
expedícia do 10 dní351,23 €
239,09 €
Pri platbe vopred iba 222,00 €

