SUMMER kozmetické zrkadlo na postavenie, ružové zlato 03009085
SUMMER kozmetické zrkadlo na postavenie, ružové zlato 03009085
| Výrobca: | Výrobca: Ridder |
| Kód: | Kód: UBC-03009085 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- obojstranné
- z jednej strany 5x zoom
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Rozmer | 185x205x80 mm |
| Priemer zátky | 160 mm |
| Šírka | 185 mm |
| Výška | 205 mm |
| Hĺbka | 80 mm |
| Farba | Ružove zlato |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Hmotnosť / ks | 0.3900 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 4006956170183 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | zlatá |
Príslušenstvo
51,08 €
Pri platbe vopred iba 49,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Hades kúpeľňový radiátor 1200 x 400 mm, 465 W, antracit - W104-1200-400-00-66
expedícia do 10 dní105,24 €
METRO LIGHT vykurovacie teleso 300x1140 mm, biela IR444T
expedícia do 8 dní159,74 €
Pri platbe vopred iba 152,00 €
506,07 €

