Sušiak pevný 50cm, biela 8010
Sušiak pevný 50cm, biela 8010
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-8010 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | WHITE LINE |
| Rozmer | 574x54x112 mm |
| Dĺžka | 574 mm |
| Šírka | 574 mm |
| Výška | 54 mm |
| Hĺbka | 112 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držiak uterákov: jednoramenný |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 0.5500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913836626 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | bílá |
Mohlo by vás zaujímať
169,58 €
Mexen Bert obdĺžniková sprchová vanička SMC 180 x 90 cm, biela - 4K109018
expedícia do 10 dní211,33 €
SARA panel čelný 110x90 cm, výška 10 cm, ľavý GP11090L
na objednávku95,80 €
Pri platbe vopred iba 89,00 €


