Sušiak pevný 70cm, biela 8012
Sušiak pevný 70cm, biela 8012
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-8012 |
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | WHITE LINE |
| Rozmer | 774x54x112 mm |
| Dĺžka | 774 mm |
| Šírka | 774 mm |
| Výška | 54 mm |
| Hĺbka | 112 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držiak uterákov: jednoramenný |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 0.6700 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913836640 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | bílá |
Príslušenstvo
11,29 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
skladom
Mohlo by vás zaujímať
REA Univerzálna umývadlová výpusť Click-clack - brúsené Antique REA-A8110
expedícia do 12 dní23,44 €
Pri platbe vopred iba 23,00 €
FLEXY drezový sifón flexibilný 1"1/2, odpad 40 mm, biela 155.183.0
expedícia do 8 dní10,77 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
Vaňová súprava s napúšťaním, L-700mm, DN40/50, chróm 164.270.1
expedícia do 8 dní137,54 €
Pri platbe vopred iba 128,00 €


