TABELLA OPEN vykurovacie teleso 590/1490, čierna mat MI1457
TABELLA OPEN vykurovacie teleso 590/1490, čierna mat MI1457
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-MI1457 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | TABELLA OPEN |
| Rozmer | 590x1490 mm |
| Šírka | 590 mm |
| Výška | 1490 mm |
| Hĺbka | 10 mm |
| Objem | 0.80 l |
| Farba | Čierna mat |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Dizajnové, Doskové |
| Možnosť vykurovania | Ústredné vykurovanie |
| Rozteč pripojenia 50 mm | Symetrické (na stred) |
| Rozteč pripojenia | 50 mm |
| Výkon | 827 W |
| Teplotný spád | 75/65/20 °C |
| Hmotnosť / ks | 25.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913920899 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba radiátora | černá |
| Prípojovací rozstup 50mm | ano |
Doporučujeme přikoupit
TWIN BLACK pripojovacia sada ventilov pre stredové pripojenie, čierna mat CP4101BS
expedícia do 8 dní191,77 €
Pri platbe vopred iba 182,00 €
Krycia rozeta obdĺžniková na pripojenie TWIN, čierna mat CP7135B
expedícia do 8 dní67,24 €
Pri platbe vopred iba 64,00 €
Podobný tovar
TABELLA vykurovacie teleso 490/1590, antracit mat MI1547
na objednávku519,08 €
Pri platbe vopred iba 492,00 €
Mohlo by vás zaujímať
SOPHINA vykurovacie teleso 600x1215mm, čierna mat IR702
expedícia do 8 dní391,00 €
Pri platbe vopred iba 371,00 €
EVOLLA vykurovacie teleso 490x1390 mm, čierna mat MI1400
expedícia do 8 dní526,21 €
Pri platbe vopred iba 499,00 €
JUSTINA vykurovacie teleso 500x1510 mm, čierna mat IR151B
expedícia do 8 dní330,53 €
Pri platbe vopred iba 314,00 €


