TANDEM L hydromasážna vaňa, 170x130x50cm, Active Hydro, chróm 57214
TANDEM L hydromasážna vaňa, 170x130x50cm, Active Hydro, chróm 57214
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-96611.1010 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | HYDROMASÁŽNÍ SYSTÉMY |
| Rozměr | 170x130x50 cm |
| Délka | 1700 mm |
| Šířka | 1300 mm |
| Výška | 500 mm |
| Objem | 395.00 l |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Asymetrické |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Masážní systém | ACTIVE HYDRO |
| Hmotnost / ks | 66.8100 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729061915 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | bílá |
| Materiál | akrylát |
Príslušenstvo
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Zvukoizolačná samolepiaca páska k vani, 3m 93400
expedícia do 8 dní12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Sprchové dvere Mexen Lunar s pravými pántami 130 cm, priehľadné, kartáčované zlato - 834S-130-050-55-00-P
expedícia do 10 dní456,47 €
SANSWISS TOP LINE S Jednodielne posuvné dvere s pevnou stenou, ľavá biela línia TLS2G1300451
na objednávku844,25 €
Pri platbe vopred iba 782,00 €
Posuvné sprchové dvere Mexen Velar 130 cm, grafit, kartáčovaná meď - 871-130-000-41-65
expedícia do 10 dní353,38 €

