TANDEM R hydromasážna vaňa, 170x130x50cm, Highline Hydro-Air, chróm 57225
TANDEM R hydromasážna vaňa, 170x130x50cm, Highline Hydro-Air, chróm 57225
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-97611.6010 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | HYDROMASÁŽNÍ SYSTÉMY |
| Rozměr | 170x130x50 cm |
| Délka | 1700 mm |
| Šířka | 1300 mm |
| Výška | 500 mm |
| Objem | 395.00 l |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Asymetrické |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Masážní systém | HIGHLINE HYDRO AIR |
| Hmotnost / ks | 73.3100 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729062028 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | bílá |
| Materiál | akrylát |
Príslušenstvo
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Krycia lišta okolo vane 2x195cm, 2x roh, 2x ukončenie 91020
expedícia do 8 dní23,68 €
Pri platbe vopred iba 22,00 €
Mohlo by vás zaujímať
1 733,13 €
Pri platbe vopred iba 1 645,00 €
CASCATA hydromasážna vaňa, 185x85x45cm, kaskáda biela, Highline Hydro-Air, biela 60836
na objednávku4 005,73 €
Pri platbe vopred iba 3 803,00 €
2 039,48 €
Pri platbe vopred iba 1 936,00 €

