TANYA L asymetrická vaňa s konštrukciou 160x120x49cm, biela 65219
TANYA L asymetrická vaňa s konštrukciou 160x120x49cm, biela 65219
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-65219 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Rozmer | 160x120x49 cm |
| Dĺžka | 1600 mm |
| Šírka | 1200 mm |
| Výška | 490 mm |
| Objem | 310.00 l |
| Farba | Biela |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Asymetrické |
| Inštalácia | Možnosť panelu, Inštalácia do ľavého rohu |
| Priemer odpadu | 52 mm |
| Vlastnosti | Výška okraja 40 mm (Standard) |
| Hmotnosť / ks | 33.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590729027706 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba doplnku | bílá |
| Materiál | akrylát |
Príslušenstvo
198,52 €
Pri platbe vopred iba 184,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
Zvukoizolačná samolepiaca páska k vani, 3m 93400
expedícia do 8 dní12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
Mohlo by vás zaujímať
TANYA R asymetrická vaňa 160x120x49cm, biela 66119
na objednávku677,15 €
Pri platbe vopred iba 627,00 €
SUSSI L rohová stojaca vaňa, liaty mramor 160x70x49, 5cm, biela 90191L
expedícia do 8 dní1 544,08 €
Pri platbe vopred iba 1 431,00 €


