TAURUS 2 WC závesné 36x54, 5cm LC1582
TAURUS 2 WC závesné 36x54, 5cm LC1582
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-LC1582 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- WC sedátko je nutné objednať zvlášť
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozmer | 36,5x54,5 cm |
| Šírka | 365 mm |
| Hĺbka | 545 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Klasik |
| Hmotnosť / ks | 16.5200 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 6221006133675 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Typ oplachu | Klasický |
| Dĺžka klozetu | nad 51cm |
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
30,11 €
Pri platbe vopred iba 29,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
Drážkovaná predná strana Mexen Rivel pre korpus kúpeľňovej skrinky 70 x 43,5 cm, orech - 91A20-0700-470-1-86
expedícia do 10 dní61,91 €
Korpus umývadlovej skrinky Mexen Box-A 45 cm, matná biela - 91AX1-0450-470-1-01
expedícia do 10 dní131,29 €

