TAVON WC kombi, Rimless, zadný odpad, biela
TAVON WC kombi, Rimless, zadný odpad, biela
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-PB106WR |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 36x80x63 cm |
| Šířka | 360 mm |
| Výška | 800 mm |
| Hloubka | 630 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Technologie splachování | Rimless |
| Objem splachovací vody | 3,5 l / 5 l |
| Tvar | Klasik |
| Výbava | Odpad zadní |
| Balení obsahuje | Napouštěcí a vypouštěcí ventil, Kotvící sada |
| Balení neobsahuje | WC sedátko |
| Hmotnost / set | 48.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| Záruka | 2 roky |
.
| Typ oplachu | Rimless |
| Farba keramiky | bílá |
| Prevedenie klozetu | komplet |
| Typ odpadu | vodorovný |
Príslušenstvo
23,48 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Rohový vretenový ventil 1/2'x3/8', chróm 181.867.1
expedícia do 8 dní6,86 €
Pri platbe vopred iba 6,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Kioto-X Sprchová zástena 90 x 90 cm, 10 mm priehľadná, kartáčované zlato - 800-090-202-55-00-090-X
expedícia do 10 dní435,83 €
Mexen Kioto-X Sprchová zástena 90 x 200 cm, 10 mm priehľadná, ružové zlato - 800-090-101-60-00-X
expedícia do 10 dní214,99 €
Mexen Kioto-XF Sprchová zástena s rámom 90 x 202 cm, 10 mm priehľadná, kartáčovaná meď - 800-090-104-65-00-X
expedícia do 10 dní282,70 €

